Oferta

Ubezpieczenia instalacji fotowoltaicznych

Ubezpieczenie obejmuje instalacje fotowoltaiczne wraz z infrastrukturą (konwerterami, urządzeniami pomocniczymi, okablowaniem itp.)

Ten rodzaj ubezpieczenia może zostać zawarty w różnych wariantach, począwszy od najprostszego — ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych, aż do najszerszego zakresu ubezpieczenia — dedykowanego dla elektrowni fotowoltaicznych.

Najszerszy zakres oparty jest na bazie od wszystkich ryzyk tzw. „All Risks” i  uwzględnia:

  • ryzyka zewnętrzne takie jak np. pożar, uderzenie pioruna, silny wiatr, powódź, mróz, kradzież z włamaniem, dewastację i inne niewyłączone z zakresu ochrony,
  • ryzyka wewnętrzne m.in. awarie polegające na uszkodzeniu urządzenia na skutek np. błędów w obsłudze.

Perspective Sp. z o.o. pragnie zwrócić szczególną uwagę na ten ostatni wariant ubezpieczenia, ponieważ pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku wielu szkód, które mogą się przydarzyć podczas eksploatacji instalacji fotowoltaicznej.

Usługi brokerskie, ubezpieczenia
KB - Prospective informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij